SON HABER

Ağrı’da Yılın Spor Kulübü İstanbul Ağrıspor seçildi

13 Kasım 2017, Pazartesi

Ağrı’da Yılın Spor Kulübü İstanbul Ağrıspor seçildi

Ağrı’da Yılın Spor Kulübü İstanbul Ağrıspor seçildi Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun (ASKF) düzenlediği “Sporun Enleri” ödülleri gecesinde Yılın...

Ağrı’da Yılın Spor Kulübü İstanbul Ağrıspor seçildi

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun (ASKF) düzenlediği “Sporun Enleri” ödülleri gecesinde Yılın Spor Kulübü İstanbul Ağrıspor oldu.

Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki ödül töreninde konuşan AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, il genelinde sporun gelişimi için büyük çaba gösterdiklerini, bundan sonrası için de ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Hükümetin spor yatırımlarına değinen Gökçe, “Tesisleşmede çok iyi noktadayız. Türkiye’nin batısında ne varsa burada da o vardır. Bu kadar muazzam tesisleşmeye rağmen istediğimiz noktalarda değiliz. Bu nedenle spor adamlarına çok büyük görev düşüyor.” dedi.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez ise “Biz büyük bir aileyiz” sloganıyla hareket ettiklerini belirtti.

En büyük sivil toplum kuruluşlarının birinin Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu olduğunu dile getiren Düşmez, “Kardeşlik projeleri ortaya geldiği zaman en önemlisi spor. Biz büyük bir kamuoyu oluşturursak sporda arzuladığımız yerlere o zaman geliriz. Bunu el birliği ile yapmak zorundayız.” diye konuştu.

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan Kösedağ ise bu töreni iki yılda bir düzenlediklerini hatırlatarak, yaptıkları anketin sonucuna göre 28 kategoride 52 ödül dağıtacaklarını ifade etti.

Ödüllerin sahiplerine verilmesiyle sona eren törene, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan Başar, AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, Hamur ilçe Belediye Başkanı Cezmi Ergül, teknik direktör Yılmaz Vural ile diğer davetliler katıldı.

İstanbul Ağrıspor Kulüp Başkanı Mehmet Latif Yaşlı ” Bizleri bu onurlu ödüle layık gören, oy veren, destekleyen herkese teşekkür ederiz ” dedi.

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn