SON HABER

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.

31 Mayıs 2019, Cuma

ÜMRANİYE AĞRI DERNEĞİ İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Oldukça aktif olarak çalışan Sivil Toplum kuruluşlarımızdan olan Ümraniye Ağrı Derneği (Ümraniye Ağrı – Der) iftar yemeği verdi. Ramazan ayının sonuna doğru dernekler çalışmalarına hız verirken birlik ve beraberlik amacıyla iftar yemeklerine devam ediyor. Bu çerçevede Ümraniye’de yer alan merkezlerinde iftar yemeği veren Ümraniye Ağrı – Derin gecesine yoğun katılım gözlendi. Dernek Başkanı Orhan Baydar misafirlere teşekkür etti.

BAYDAR 1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK. BUNLAR ÜYELERİMİZİN EMEĞİYLE ALINDI”

Ümraniye Ağrı – Der’in başarılı başkanı Orhan Baydar kısa bir konuşma yaptı. Önemli açıklamalarda bulunan Baydar “ Bu gibi programlar birlik ve beraberliğimiz açısından oldukça önemlidir. Kaynaşıyor, tanışıyor ve etkileşiyoruz. Bir diğer konu ise malumunuz Derneğimizin 1100 metre kare arsası var hedefimiz kısa sürede  bu araya sosyal tesis inşaa ederek bütün ağrılı hemşerilerimizin faydalanacağı bir mekana kavuşmaktır. Bu  çalışmalar öncelikle yönetim kurulu üyesi arkdaşların, üyelerimizin, hemşerilerimizin emeğidir. Çünkü ekonomik olarak zorda olan hemşerilerimiz dahi arsanın tapusunu alırken desteklerini esirgemediler. Bu birikimlerle hizmet ediyor, çalışıyor, paylaşıyoruz. Biz hesap verebilirliği olan şeffaf bir derneğiz. İnsanlar paralarının nereye gittiğini bilmeli ve biliyor da. Bir diğer konu ise Ümraniye Meydanda stand açtık. Tüm Ağrılı hemşerilerimiz Ağrı’ya dair gelip oturup konuşuyorlar. Güzel bir sohbet ortamı oluşuyor.” Dedi.

RAŞİT YILDIRIM ZEKİ ERTOĞAN

 

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn