SON HABER

GELENEKSEL GENÇLİK ŞÖLENİ COŞKUYLA KUTLANDI

27 Mayıs 2017, Cumartesi

GELENEKSEL GENÇLİK ŞÖLENİ COŞKUYLA KUTLANDI

Dilovası Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Geleneksel Olarak Her sene düzenlenen Gençlik Şöleni coşkuyla kutlandı.

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bu yıl 3.sü düzenlenen gençlik şöleninde gençler müzikler eşliğinde halaylar çekip oyunlar oynadılar.

 

Tüm gençlere ve çocuklara başarılı ve mutlu yarınlar dileyen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Resmi bayram kutlamaların ardından gençlerimizin ve çocuklarımızın eğlenmesi amacıyla önceki yılarda başlattığımız şölenimizin 3.sünü gerçekleştiriyoruz. Gençlerimiz bizim için çok önemli. Onların akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarıları bizler için önemli bir değer ifade ediyor. Gençlerimize sahip çıkmaya ve onların yalnız olmadığını göstermek için çalışıyoruz. Yarınımızın büyükleri gençlerimizi iyi yetiştirtmek için elimizden gelen gayreti sonuna kadar gösteriyoruz. Hazırladığımız bir birinden güzel etkinliklerle gençlerimizin güzel dakikalar geçirmesini diliyorum.”dedi.

 

Büyük ilgi ve alaka gören Geleneksel 3. Gençlik Şölenine Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın yanı sıra İlçe Mili Eğitim Müdürü Murat Balay, Gençlik ve Spor Müdürü Murat Babaoğlu, ilçe protokolü, kurum ve kuruluş temsilcileri, Gençler ve öğrenciler katıldı.

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn