SON HABER

Başkan Toltar’dan 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı;

17 Mart 2017, Cuma

Başkan Toltar’dan 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı;

 

Başkan Toltar: “18 Mart 1915 bağımsızlığımızı, milli karakterimizin değişmez bir parçası olarak bütün dünyaya gösterdiğimiz şanlı destanımızın tarihidir.”  

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,18 Mart Çanakkale Zaferinin 102. yıl dönümü nedeni ile bir mesaj yayımladı.     18 Mart 1915 Çanakkale Zaferinin; inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın tarihidir. 102. yıl dönümünü yaşadığımız bu anlamlı gün, başarılarla dolup taşan kahramanlık tarihinin en gurur verici ve en parlak sayfalarından biri olduğuna değinen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar; ? Ecdadımız tarafından tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıldönümünü kutlamanın onurunu yaşıyoruz. Bu zafer, topraklarımızı korumak için şaha kalkan Anadolu Halkını bağımsızlık aşkı uğruna ibret verici bir kahramanlık destanı ve özgürlüğün simgesidir. Dünyada bir emsali daha bulunmayan, yüce milletimiz ile kahraman Askerlerimizin büyük fedakârlıklarla kazandığı bu zaferin önemi gençlerimize ve gelecek nesillere yeterince anlatılmalıdır, Be vesile ile gazi ve şehitlerimizi rahmetle, saygıyla, minnetle yâd ediyorum." Dedi.  

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn