DUYURULAR

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk 12 Kasım Pazartesi Günü Ağrı’ya Geliyor

12 Kasım 2018, Pazartesi

Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'un 12 Kasım Pazartesi Günü Ağrı’ya Geleceğini kamuoyu ile paylaştı.
Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin girişimleri ile,  Genel seçimlerden bugüne kadar Ağrı bakanları ağırlamaya devam ediyor. 

Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'un 12 Kasım Pazartesi Günü Ağrı’ya Geleceğini kamuoyu ile paylaştı. 

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, 12 Kasım Pazartesi günü Ağrı’da bir dizi inceleme, toplantı ve ziyaret ile okul açılışında bulunmak üzere ilimize teşrif edecekler.


Ziya Selçuk Kimdir ?

Biyografisi Doğum Yeri : Ankara/ Türkiye  Doğum Tarihi : 1.5.1961 Ziya Selçuk Biyografisi Yeni sistemin Milli Eğitim Bakanı seçilen Ziya Selçuk, 1 Mayıs 1961 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayarak Gelişim Psikolojisi alanında da yüksek lisans yapmıştır.  1989 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında doktorasını tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi’nde görev alan Selçuk, doçent ve profesör unvanlarını almıştır.  TED Üniversitesi’nin kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Ziya Selçuk, birçok özel eğitim kurumunun kuruluşunda yer almış ve müfredat reformunda da başarılar elde etmiştir. 2003-2008 yıllarında  Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı yapmıştır.  Yeni Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un rehberlik, davranış gözlemi, iletişim, gelişim, öğrenme ve mizaç konularında çeşitli araştırmaları vardır. Türkiye Zeka Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜBİTAK Grup Yürütme Komitesi Üyesi olan Selçuk, 3 çocuk babasıdır. 

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı
AĞRI’DA ALT GEÇİT KISMEN TRAFİĞE AÇILDI
12 Kasım 2018, Pazartesi

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn