SON HABER

AĞRI’NIN EFSANE BAŞKANI ZEKİ BAŞARAN SANCAKTEPE İÇİN HAZIRLANIYOR

24 Şubat 2019, Pazar

AĞRI’NIN EFSANE BAŞKANI ZEKİ BAŞARAN SANCAKTEPE İÇİN HAZIRLANIYOR

 

1994 Yılında Ağrı Belediye Başkanlığı yapmış olan efsane başkan Zeki Başaran, yılların tecrübesi ve birikimiyle bu kez İstanbul Sancaktepe Belediye Başkanlığına hazırlanıyor. Saadet Partisinin adayı olarak hazırlık çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Zeki Başaran geçmişte gerçekleştirdiği projele ve çalışmaları göstererek, bu kez Sancaktepe’yi hak ettiği yerlere taşımak için tüm plan ve projelerinin hazır olduğunu, halkın da teveccühüyle göreve geldiğinde önemli çalışmalara imza atacağının kaydetti.  Adaylık süreciyle ilgili önemli açıklamalar yapan Başaran şunları ekledi “En etkili siyaset, en iyi siyaset halka hizmettir. Yani siyaset hizmet demektir. Siyasetin başka bir amacı, gayesi olmamalıdır. Malumunuz geçmişte Ağrı Belediye Başkanı olarak görev yaptığımda da bunu bir düstur olarak gördüm. Başarılı olarak nitelendirilen, iyi yönetimimin tek sırrı budur. Kimseyi ötekileştirmeden, ayırmadan mutlak hizmet amacıyla çalışmalarımızı sürdürdük. İnşallah Sancaktepe için de aynı amaç ve hedefler doğrultusunda çalışacak, üretecek, bu güzide ilçemizi daha da güzelleştireceğiz.” Dedi.   

ZEKİ BAŞARAN KİMDİR

 

Saadet Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Adayı ve Ağrı eski Belediye Başkanı Zeki Başaran 1951 yılında Ağrı’da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitiren Zeki Başaran, Bremen Üniversitesi’nde eğitim görevlisi olarak çalıştı. Aynı zamanda Avrupa’daki Milli Görüş hareketinde çeşitli görevlerde bulunan Zeki Başaran, Adil Düzen’in Avrupa’da da sağlanabilmesi için önemli çalışmalarda da bulundu. Evli ve 5 çocuk babası olan Zeki Başaran, iyi derecede Almanca ve Arapça bilmektedir.

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı
AĞRI’DA ALT GEÇİT KISMEN TRAFİĞE AÇILDI
12 Kasım 2018, Pazartesi

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn