SON HABER

SULTANBEYLİ BATTALGAZİ MAHALLE MUHTAR ADAY: MEHMET İHSAN AYDIN.

24 Şubat 2019, Pazar

SULTANBEYLİ BATTALGAZİ MAHALLE MUHTAR ADAY: MEHMET İHSAN AYDIN

“İstanbul Sultanbeyli’ye bağlı Battalgazi Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet İhsan Aydın adaylık çalışmalarını hızla sürdürüyor. 1973 yılı Ağrı Tutak doğumlu muhtar adayı Aydın 2001 yılından buyana Battalgazi Mahallesinde ikamet ediyor. Turizm işletmeciliği yapan Mehmet İhsan Aydın evli ve 3 çocuk babası.

“BİR BATTALGAZİ SAKİNİ OLARAK ONLARIN SORUNLARI BENİM DE SORUNUMDUR. ÇÖZMEK İÇİN ADAYIM”

Çözüm odaklı hizmet parolası ile yola çıkan Mehmet İhsan Aydın “Mahallemi tanıyorum. Sorunlarını da çözümlerini de iyi biliyorum. 2019 yerel seçimlerinde değerli Battalgazi sakinleri yani komşularımın destekleri ile göreve geldiğim anda talep ve beklentilerini karşılamak için yoğun çalışacağım aşikardır. Çünkü en başta ben de bir Battalgazi sakiniyim ve onların sorunu benim de sorunumdur. Burada hep beraber yaşıyoruz. Battalgazi için elimden gelenin fazlasını yapacağıma kimsenin şüphesi olmasın. Hizmet, çözüm ve ideal yönetim için oylarınıza talibim dedi.

HABER RAŞİT YILDIRIM

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı
AĞRI’DA ALT GEÇİT KISMEN TRAFİĞE AÇILDI
12 Kasım 2018, Pazartesi

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn