SON HABER

YUNUS YAKUT İRAN'DAN AĞRILILARA SESLENDİ.

08 Şubat 2020, Cumartesi

YUNUS YAKUT İRAN'DAN AĞRILILARA SESLENDİ
Tekirdağ Marmara Ereğlisi’nde olan Dünya Limited Şirketi Firması’nın yönetim kurulu üyesi ve başarılı bir iş adamı olan Yunus Yakut, iş için gittiği İran'da Eleşkirt ve Ağrı’ya dair önemli mesajlar verdi. 
Tekirdağ Marmara Ereğlisi’nde bulunan Dünya Limited Şirketi ile yakaladığı başarılı grafiği, sivil toplum faaliyetlerine de yansıtan iş adamı Yunus Yakut, Fransa ve Almanya'dan sonra iş ve ticaret hacmini genişletmek için gittiği İran'dan Ağrı ve Eleşkirt'e yönelik açıklamalarda bulundu. İran'dan Ağrılı hemşehrilerine seslenen Yakut açıklamasında, ''Ağrılılar olarak birlik ve beraberlik içerisinde olursak her türlü sorunun üstesinden gelebiliriz, ben buna gerçekten inanıyorum'' dedi. Aynı zamanda Marmara Bölgesi’nde yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerine büyük önem veren Yunus Yakut, bölgede Ağrı ili Eleşkirt ilçesi adına bir derneğin olmadığını belirterek, bir an önce böyle bir derneğin hizmete girmesi adına gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini söyledi.

YUNUS YAKUT İRAN'DAN AĞRILILARA SESLENDİ.
YUNUS YAKUT İRAN'DAN AĞRILILARA SESLENDİ.

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

SANCAKTEPE AĞRILILAR DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ PİKNİK ŞENLİĞE DÖNÜŞTÜ
05 Eylül 2019, Perşembe
1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn