SON HABER

ASTOP KARİYER FUARINA KATILACAK

14 Ocak 2020, Salı


Ağrı’nın en güçlü sivil toplum birlikteliği olan Ağrı Sivil Toplum Platformu (ASTOP), 5-6 Mart 2020 tarihlerinde Erzurum ilinde gerçekleştirilecek olan “Doğu Anadolu Kariyer Fuarına” katılım sağlayacak.
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin düzenlenmesine öncülük ettiği “ Doğu Anadolu Kariyer Fuarı’na  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’de katılım sağlıyor. Bu etkinlikte İbrahim Çeçen Üniversitesine destek olmak amacı ile Ağrı Sivil Toplum Platformu’da yer alacak.


ÜNİVERSİTE-SİVİL TOPLUM İŞBİRLİĞİ YAPILACAK
Fuar alanında yer tahsisi yaptıklarını söyleyen ASTOP Başkanı Av.Mehmet Salih Aydın “ Geçtiğimiz günlerde İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Abdulhalik Karabulut’u ziyaret ettiğimizde, bizlere Kariyer Fuarından bahsetti. Üniversitemiz bu fuara katılım sağlayarak hem kendisini hemde Ağrı’yı tanıtıyor. Bizde Sivil Toplum Örgütleri olarak, üniversitemizin bu çalışmasında onların yanında olmak istedik. Yer tahsisimiz gerçekleştirildi.  5-6 Mart tarihlerinde fuara katılım sağlayarak ilimizi tanıtmaya çalışan üniversitemize destek olmak istiyoruz. Bu çalışmada Rektörümüzün Üniversite-Sivil Toplum iş birliğini önemsediğini görmek bizi ziyadesi ile mutlu etti. Sadece platforma üye STK’lar değil, diğer STK’larımızında fuara katılım göstererek destek olmalarını istiyoruz.  “ dedi.
 

ASTOP KARİYER FUARINA KATILACAK

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

SANCAKTEPE AĞRILILAR DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ PİKNİK ŞENLİĞE DÖNÜŞTÜ
05 Eylül 2019, Perşembe
1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn