SON HABER

İş Adamı Serkan Erensoy 13. Park Avm’yi Açtı.

14 Ocak 2020, Salı

İstanbul Bağcılar Yeni Gün Mahallesi'nde Meydan Park AVM Merkezini açtı. Kırtasiyeden, züccaciyeye, hediyelik eşyadan tuhafiyeye oyuncaktan  kozmetiğe yüzlerce çeşit ürünle hizmet veren Park AVM’nin açılışında izdiham yaşandı. 5000 metre kare alan üzerine kurulu alışveriş merkezine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Bir çok önemli ismin yer aldı.

ERENSOY : YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK


PARK AVM açılışı ile ilgili açıklamalarda bulunan iş adamı Serkan Erensoy tüm herkese katılımları için teşekkür ederek yatırımlarının süreceğini belirtti.

Erensoy, Bağcılar  Yeni Gün Mahallesi'nde 5000 metrekare alan üzerine kurulu mağazamız çok çeşitli ürünleri ile hizmet verecek. Bugün büyük bir izdiham yaşandı. Vatandaşlarımızın ilgisine teşekkür ederim. Tüm basın mensupları ve değerli iş adamlarınıza da katılımlarından dolayı müteşekkirim. Yatırımlarımız devam edecek” dedi.

 

İş Adamı Serkan Erensoy 13. Park Avm’yi Açtı.

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

SANCAKTEPE AĞRILILAR DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ PİKNİK ŞENLİĞE DÖNÜŞTÜ
05 Eylül 2019, Perşembe
1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn