SON HABER

NİZAMETTİN BAKIR’IN BAŞARISI

12 Ocak 2020, Pazar

NİZAMETTİN BAKIR’IN BAŞARISI

Ağrı ili Diyadin ilçesinde doğup, büyüyen Nizammettin Bakır, Diyadin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı oldu. Bakır, ‘’ Hizmetlerimizle derneğimizi daha güçlü bir noktaya taşıyacağız’’ dedi.

Ağrı İli Diyadin İlçesi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Dernek Başkanı Nizamettin Bakır ile kısa bir söyleşi gerçekleştirerek, dernek başkanlığının hayırlı olması temennisinde bulunduk. Ziyaretimizde kendisi ve dernek hakkında açıklama yapan Bakır, ‘’ 16. 02.1956 yılında Diyadin’de Dünya’ya geldim. İik ve orta öğreniminimi Ağrı’da yetiştirme yurdunda yaptım. Lise öğrenimi için ise İstanbul’a geldim ve Kabataş Ticaret Lisesinde okudum. Polis memurluğundan emekli oldum. 2019 yılında Diyadın Derneğine başkan seçildim ve şuan görevimi sürdürmekteyim. Derneğimizi daha iyi seviyelere getirmek istiyorum. Bunu başarmak için üyelerin desteğine ve derneğimize katkıda bulunmalarına ihtiyacım var. Umarım birlik ve beraberlik içerisinde bunu gerçekleştiririz. Tüm Diyadinlileri derneğimize sahip çıkmaya davet ediyorum’’ dedi.

NİZAMETTİN BAKIR’IN BAŞARISI
NİZAMETTİN BAKIR’IN BAŞARISI

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

SANCAKTEPE AĞRILILAR DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ PİKNİK ŞENLİĞE DÖNÜŞTÜ
05 Eylül 2019, Perşembe
1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn