SON HABER

YLC HOME VE YALIÇ YAPI TÜYAP’TA.

16 Eylül 2019, Pazartesi

YLC HOME VE YALIÇ YAPI TÜYAP’TA
YLC HOME VE YALIÇ YAPI TÜYAP’TA
Yalıç Yapı ve YLC Home ev gereçleri firmasının sahibi Ümit Yalıç ile TÜYAP Fuarında karşılaştık. Başarılı ve dinamik iş adamı hemşerimiz Ümit Yalıç ürettiği perforje, sebze kovaları, ev gereçleri gibi çok geniş yelpazede ürün ile sektörde önemli bir konumda bulunuyor. Gerek iç gerekse dış piyasaya ürün sağlayan Yalıç başarı grafiğini günden güne artırıyor. Başarısını dürüst ticaret ve kaliteli ürün ile mutlak müşteri memnuniyeti ilkesine dayandıran Yalıç “ Biz ürünlerimizi mutlak müşteri memnuniyeti çizgisinde üretiyor ve satışını gerçekleştiriyoruz. Eğer siz ürününüzü satacağınız kişinin memnuniyetini temel alıyorsanız başarılı olursunuz. Kar odaklı düşünürseniz kalite ve memnuniyet grafiği düşer. Biz ilke olarak insanların mutluluğunu baz alarak ticari faaliyet gösteriyoruz.” Dedi.
AĞRILI HEMŞERİLERİME SELAM EDERİM
Başarılı bir iş adamı olmasının yanısıra iyi bir hemşeri olarak da bilinen Ümit Yalıç Ağrı ve Ağrı’ya önemli açıklamalarda bulundu. Yalıç “ Ağrılılar olarak dayanışmalı, birlik olmalı bunu sürekli ifade ediyoruz. Çünkü önemi çok büyük. İş yaşantısında, sosyal hayatta, siyasi arenada her yerde bütünlük, birlik olmak gerekiyor. Çok selam ederim.”dedi.
Haber Raşit Yıldırım azat erdoğan 

YLC HOME VE YALIÇ YAPI TÜYAP’TA.

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

SANCAKTEPE AĞRILILAR DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ PİKNİK ŞENLİĞE DÖNÜŞTÜ
05 Eylül 2019, Perşembe
1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn