SON HABER

ZİLAN GRUBU TÜYAP FUARINDA..

15 Eylül 2019, Pazar

ZİLAN GRUBU TÜYAP FUARINDA

Zilan group’un yönetim kurulu 
başkanı emin Öztürk : TÜYAP fuarında beklediğimiz ilginin çok ötesinde, inanılmaz bir ilgiyle karşılaşmak beni ver çalışanlarımı onurlandırdı.
Ticari başarıları ülke sınırlarını aşan emin Öztürk’ün sahibi ve yönetim kurulu başkanı olduğu Zilan group’u, TÜYAP fuarında yeni ürünlerini tanıttı. Küçük ev aletlerinden oluşan bir konseptle fuara katılan Zilan group’un standına gösterilen yoğun ilgi adeta ziyaretçilerin izdihamına sahne. 
Üretilen ve ithal edilen Zilan patentli küçük aletleri; hem fuar katılımcısı firmalardan hem de fuar ziyaretçilerinden tam puan alarak büyük markaların kategorisinde gösterilen bir marka şeklinde beğeni ile değerlendirildi. 
Sivil toplum faaliyetlerini yakından takip eden iş adamı Emin Öztürk şunları söyledi ;
Ağrı insan’ı sıcak, mert, merhametlidir. Ama hayat koşturmacası sosyal ve kültürel faktörler bir çok sebepten dolayı tam anlamıyla birlik kuramamış. Sivil toplum faaliyetlerinde önemli başarı sağlandı ama daha iyi seviyelere çıkacaktır.HABER AZAT ERDOĞAN 

ZİLAN GRUBU TÜYAP FUARINDA..

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

SANCAKTEPE AĞRILILAR DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ PİKNİK ŞENLİĞE DÖNÜŞTÜ
05 Eylül 2019, Perşembe
1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn