SON HABER

SANCAKTEPE GÖNÜL SOFRASI VE ESİNTİ KAFENİN ARDINDAKİ İSİM CEMAL AYTEKİN.

02 Temmuz 2019, Salı


SANCAKTEPE GÖNÜL SOFRASI VE ESİNTİ KAFENİN ARDINDAKİ İSİM CEMAL AYTEKİN
Genç yaşta İstanbul’a gelerek çalışma hayatına atılan iş adamı hemşerimiz Cemal Aytekin iş dünyasındaki yükselişini sürdürüyor. Ağırlıklı olarak Sancaktepe’de faaliyet gösteren hemşerimiz İnşaat, kuyumculuk, kafe, restoran alanında işletmelere sahip. Çeşitli inşaat ve gayrimenkul projeleri ile başarılı ivme yakalayan hemşerimiz Gönül sofrası adlı restoran ve Esinti Kafe adlı kafeterya ve toplantı merkezi ile de bu alanda çalışmalarını sürdürüyor. Gönül Sofrası ve Esinti Kafe’de her türlü özel gün, düğün, nişan, kına, iş yemekleri ile çeşitli toplantılarda hizmet verdiklerini ifade eden Cemal Aytekin, tüm hemşerilerimizi misafir etmekten şeref duyarım dedi.
HEMŞERİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIM
İş adamı Cemal Aytekin ağrı ve ağrılılara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Aytekin “Çeşitli alanlara iş yapıyoruz. Tabi hemşerilerimizin dayanışması ile daha iyi yerlere yükseleceğiz. Ben tüm hemşerilerimizi yaptığımız işleri görmeye, restoranımıza, kafemize davet ediyorum. Her türlü kolaylığı zaten yapıyorum, yapacağım da. Başka ağrı yok.” Dedi. 
HABER : RAŞİT YILDIRIM zeki erdoğan 
 

SANCAKTEPE GÖNÜL SOFRASI VE ESİNTİ KAFENİN ARDINDAKİ İSİM CEMAL AYTEKİN.

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

SANCAKTEPE AĞRILILAR DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ PİKNİK ŞENLİĞE DÖNÜŞTÜ
05 Eylül 2019, Perşembe
1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn