SON HABER

ORHAN ÇELİK “AĞRILI OLMAK SAMİMİYET VE TEVAZU SAHİBİ OLMAKTIR”

01 Temmuz 2019, Pazartesi

ORHAN ÇELİK “AĞRILI OLMAK SAMİMİYET VE TEVAZU SAHİBİ OLMAKTIR”
Başarılı kuyumcu ve iş adamı hemşerimiz Orhan Çelik gazetemize verdiği demecinde önemli noktalara değindi. Kartal’da faaliyet gösteren iş adamımız toplum olarak bazı değerleri hatırlamalı, unutulmaya yüz tutmuş bizi biz yapan ilkeleri yeniden canlandırmalıyız dedi. Samimiyet ve tevazu sahibi olmanın Ağrılılıkla eş değer olduğunu söyleyen Çelik bunlar olmazsa iyi bir toplum olamayız diyerek sözlerini tamamladı. 
Orhan Çelik “Bu dünya geçici biz ise faniyiz. Kalıcı olan kalp kırmamak, samimiyetle yaklaşan kimseyi geri çevirmemek, topluma insana artı değer katan bireyler olmaktır. Tevazu ve samimiyet bizim için olmazsa olmak ilkeler. İç içe olmalıyız ancak bu iç içe olma durumu samimi olmayla olur. İlişkiler böyle kurulur. Toplum bağı böyle sağlanır. Aksi halde bölünür yok olur gideriz. Tüm hemşerilerimi içten ve samimi olmaya davet ediyorum” dedi. 
HABER : RAŞİT YILDIRIM ZEKİ ERTOĞAN 

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn