SON HABER

MEHMET GEZGEL “SIRRIMIZ; DÜRÜST TİCARET, KALİTELİ ÜRÜN, MUTLU MÜŞTERİ”

01 Nisan 2019, Pazartesi

MEHMET GEZGEL “SIRRIMIZ; DÜRÜST TİCARET, KALİTELİ ÜRÜN, MUTLU MÜŞTERİ”

Ev tekstili alanında yarım asıra yaklaşan tecrübesini kalite ve müşteri memnuniyetiyle harmanlayıp bir dev haline getiren Mehmet Gezgel başarı ivmesini günden güne artırıyor. Uzun yıllar boyunca özellikle ev tekstili alanında olmazsa olmaz firmalar arasında yerini alan ve ürünleri beğeniyle kullanılan Gezgel markalaşma yolunda başarının güven ve dürüst ticaretten geçtiğini ifade etti. Laleli’de tekstil piyasasında fırtına gibi esen iş adamı hemşerimiz Mehmet Gezgel iş hayatına Çorlu’da Metropol markası ile başladı.  Ortaklarıyla yürüttüğü başarılı ticaret grafiğini sürdürmek için kendi markasını kurdu. Miraç ve Magiza gibi ünlü markalara hayat veren Megapol Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Gezgel  uluslararası  tekstil piyasasında ses getiren işlere imza attı. Ortadoğu, balkanlar ve Avrupa başta olmak üzere onlarca ülkeye ihracat gerçekleştiren Gezgel ürünlerini milyonlarca tüketiciye ulaştırıyor. İhracatla gerek dış ticaret açığının kapanmasında önemli rol oynayan Gezgel sağladığı istihdamla da bir diğer yönden ülke ekonomisine katkı sağlıyor.

MEHMET GEZGEL : “BİZ HEP BERABER GÜÇLÜYÜZ”

Ağrı aşığı ve hemşehriperver olarak tanınan Mehmet Gezgel iş adamı değil toplum adamı olmak mesele diyerek birlik ve beraberliğe dikkat çekiyor. Doğubayazıtlı hemşerimiz Ağrı’nın her neresinden olursa olsun tüm hemşerilere kapımız açık diyor. Mehmet Gezgel “biz hep beraber güçlüyüz, birlikteliğimiz, dayanışmamız, paylaşımımız sağlam oldukça gelecekte bir çok sorunun üstesinden rahatça gelebiliriz. Ben tüm hemşerilerimi seviyor ve kapımın onlara her zaman açık olduğunu aracılığınızla bildirmek istiyorum” dedi.

Haber: Raşit Yıldırım ZEKİ ERTOĞAN

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn