SON HABER

CEM AKAGÜNDÜZ : AĞRI VE AĞRILI İÇİN HAYATIMIZI VAKFEDİYORUZ.

01 Nisan 2019, Pazartesi

CEM AKAGÜNDÜZ : AĞRI VE AĞRILI İÇİN HAYATIMIZI VAKFEDİYORUZ


Sivil toplum hareketlerimizin öncü kuruluşlarından olan Mustafa Acar’ın başkanlığını başarılı bir şekilde yürüttüğü yegâne konfederasyonumuzun bu başarısının arkasında bir isim daha var. Emekli olmasına rağmen bir kenara çekilip dinlemek yerine çalışmayı, üretmeyi bırakmayan, bitmek tükenmez bilmez enerjisi ile topluluktan toplum olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir Ağrı için çalışan Cem Akagündüz. İzmir’de ikamet eden değerli hemşerimiz ve galerici olarak iş yaşantısına devam ediyor. Akagündüz, Ağrılar Marmara Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi  ve Konfederasyon Genel Sekreteri olarak sivil toplum faaliyetlerinde oldukça aktif. Yürüttüğü görevler çerçevesinde sivil toplum faaliyetleri kapsamında birçok önemli projede imzası var. İzmir’de ikamet eden ancak sürekli İstanbul’da gördüğümüz Cem Akagündüz’ün tabiri caize bir ayağı sürekli İstanbul’da. Toplum olma yolunda çok çalışmak gerekiyor diyen hemşerimiz birçok önemli konuda çarpıcı açıklamalar yaptı.

“TOPLUM OLMA YOLUNDA KAYDEDECEĞİMİZ DAHA ÇOK MESAFE VAR”


Yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler veren Cem Akagündüz sivil toplum faaliyetleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Akagündüz “Ağrı ve Ağrılılar için çalışıyoruz. Çünkü Ağrı bizim de memleketimiz ve bizler de Ağrılıyız. Başka birisinin gelip yardım etmesini toplum olma yolunda çaba göstermesini bekleyemezsiniz. Bizler ömrümüz yettiğince ve sağlığımız müsaade ettiği sürece bu yolda yılmadan, durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda hemşerilerimize hayatımızı, vakfediyoruz. Edeceğiz de. Yeni isimler yetişmeli bu sirkülasyon devam etmeli. Bizle bugün varız ancak toplumumuz hep var olacak. Yarın sayımız daha da artacak ve bu gösterilen çabanın onlarca katına ihtiyaç duyulacak. Bu bağlam da sivil toplum faaliyetleri devam etmeli, tüm hemşerilerimizden elinden geldiğince destek olmasını bekliyoruz. Bu destek maddiyatla sınırlandırılmamalı bazen bir organizasyonda bir toplantıda bulunmak bile hizmettir. Manevi desteğe daha çok ihtiyacımız var toplum olarak. Bir çok proje hayata geçirdik sosyal, kültürel, ekonomik alanda bir çok önemli faaliyet gerçekleştirdik ve devam ediyoruz. Toplum olma yolunda kaydedeceğimiz daha çok mesafe var. Bizler yeni yeni toplum olmanın önemini kavrıyoruz. Diğer illerde hemşericilik faaliyetleri uzun yıllardır var. Bizler sivil toplum faaliyetleri bazında henüz daha genç bir yapıya sahibiz. İnşallah azmimiz ve Ağrılılık bilinciyle bu farkı kısa zamanda kapatacağız” dedi.  
RAŞİT YILDIRIM ZEKİ ERTOĞAN  

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn