SON HABER

İŞ ADAMI ÖMER DÜZENLİ ;SEYAST İNŞAATIN HARCINDA DÜRÜSTLÜK GÜVEN VE KALİTE VAR

20 Mart 2019, Çarşamba

İŞ ADAMI ÖMER DÜZENLİ ;SEYAST İNŞAATIN HARCINDA DÜRÜSTLÜK GÜVEN VE KALİTE VAR 
Dürüst ve güvenilir ticaretleriyle başarılarına başarı katan hemşerilerimiz çeşitli sektörlerde isimlerinden söz ettirmeye devam ediyor. Bu kapsamda inşaat sektöründe 10 yıldır bir çok başarılı projeye imza atan Seyast İnşaat her geçen gün başarısına başarı katıyor. Patnoslu hemşerimiz iş adamı Ömer Düzenli Seyast İnşaatın başarısının harcında dürüstlük, güvenilirlik ve kalite var diyerek başarısının sırrını böyle açıklıyor. 20 yıldır İstanbul’da yaşayan ve 10 yıldır Seyast inşaatla birbirinden güzel projelere hayat veren değerli hemşerimiz Ömer Düzenli Pendik merkezde ağırlıklı olarak faaliyet gösteriyor.


TOPLUM İÇİN ÇALIŞMAYALIYIZ


başarılı iş adamı hemşerimiz Ömer Düzenli iş değil toplum adamı olarak anılmak için elinden geleni yapıyorum dedi. Konfederasyon yönetiminde de yer alan hemşerimiz sivil toplum faaliyetlerinde oldukça etkin. Hemşerimiz , “iş adamı olmak yerine toplum adamı olmak gerekli. Biz birken güçlüyüz birlik olmak dayanışan paylaşan bir toplum olmak için çalışacağız. Dedi.
Raşit Yıldırım zeki Ertoğan 

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn