SON HABER

AĞRILILAR HİZMET BEKLER SAVCI BEY.

14 Temmuz 2019, Pazar

AĞRILILAR HİZMET BEKLER SAVCI BEY

 

31 Mart yerel seçimlerinde Ağrı Belediye Başkanı Seçilen Savcı Sayan göreve gelmesinin ardından kısa bir süre geçmesine rağmen eleştiri oklarına erken maruz kaldı. Ağrılılar seçim önü sempatik ve ilgili tavırlarını seçimden sonra göremeyince ilgisizlikten dert yandı. Bir çok hemşerimiz Sayın Sayan’a ulaşamadıklarından taleplerini iletemediklerini makamından çok Ankara’da vakit geçirdiğini ifade ediyor. Başkan Sayan’ı biz Ağrıya başkan seçtik ama kendisini daha çok Ankara ve başka yerlerde görüyoruz diyerek sitem etti.

 

TOPLUM RAHATSIZ OY VEREN KARŞILIĞINI GÖRMEK İSTER
Gazetemize ulaşarak dert yanan bir başka hemşerimiz ise “oy vererek yanlış mı yaptık? Oyun karşılığını hizmet olarak görmek isteriz. Ağrı ve Ağrılı hizmet bekliyor. Kendisini bir an önce toplumla bütünleşmeye, partisinden çok insanıyla ilgilenmesiye davet ediyorum. Bu 4 yıl geçer makam veren millet makamı almasını da bilir. Kendisine ulaşamıyorsak sayın Cumhurbaşkanımıza ulaşarak kendisini görevine adaması tavsiyesinde bulunmasını isteyeceğiz” diyerek oldukça sert bir ifade ve iddialarda bulundu. Savcı Sayan’dan iddialara yanıt vermesini ve toplumu rahatlatmasını bekliyoruz.
HABER RAŞIT YILDIRIM

Orta Asya'dan gelen kavimlerin Anadolu'ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş oluşturmuş, dolayısıyla birçok medeniyete sahne olmuştur. Ancak bu medeniyetler Ağrı'yı bir giriş ...Devamı

Sosyal Ağlar

Son Haberler

1100 METRE KARE ARSAMIZIN TAPUSUNU ALDIK.
31 Mayıs 2019, Cuma
CESİM SOLMAZ ; “SOLMAZ İNŞAAT, HARCINA GÜVEN, KALİTE VE TECRÜBE KATARAK İŞE BAŞLAR”
07 Mart 2019, Perşembe
EFSANE BAŞKAN ZEKİ BAŞARAN.
29 Ocak 2019, Salı

TWEETS

Ağrı Haber © Copyright 2015, Tüm Hakları Saklıdır. LiteralWebDizayn